ALI VESTE, DA SO MOBITELI, Wi-Fi, RADIJSKO VODENE URE,
BREZŽIČNI STACIONARNI TELEFONI, TRANSFORMATORJI, ODDAJNIKI ITD.
ZELOOOOOO NEVARNI ZA VAŠE TELO?
ŠE BOLJ PA ZA NAŠE OTROKE...
Mobiteli in WiFi-ji prenašajo informacije preko elektromagnetnih impulzov – NA ENAK NAČIN SE “POGOVARJAJO” MED SEBOJ NAŠE CELICE! Mobitel preglasi pogovor med celicami – v telesu nastaja kaos!
Naši možgani so zaščiteni s posebno bariero (t.i.hematoencefalno bariero), da v njih ne bi prišlo vse,
kar kroži v naši krvi (tudi kaj strupenega). PO 1,5 MINUTI POGOVORA Z MOBITELOM V BLIŽINI UŠES/GLAVE, SE TA POSEBNA BARIERA PODRE IN V MOŽGANE LAHKO PRODREJO “STRUPI” IZ KRVI! Telo potrebuje več ur, da ponovno vzpostavi to bariero.
Zaenkrat je zabeleženo v povezavi z uporabo mobitelov:
• MOTNJE SPANJA/SPOMINA/KONCENTRACIJE
• POVIŠAN SRČNI UTRIP IN REAKCIJSKI ČAS
• GLAVOBOL, UTRUJENOST, VRTOGLAVICA
• NEMIR, ŽIVČNOST, ZVONENJE V UŠESIH
• TUMORJI UŠESNEGA ŽIVCA, OČI IN MOŽGAN
• SLABŠANJE VIDA IN SINDROM SUHIH OČI
• NEPLODNOST, POŠKODBE GENETSKEGA MATERIALA/ OKVARA PLODU (V NOSEČNOSTI)
• OTROŠKI KOSTNI MOZEG ABSORBIRA 10X VEČ RADIACIJE OD ODRASLEGA!
• MOBITEL NE SODI V BLIŽINO DOJENČKA IN OTROKA NAJMANJ DO 10.LETA STAROSTI!!!
Razumljivo. Ampak, zakaj ne bi mobitela uporabljali še naprej, samo malo drugače – BOLJ VARNO?
KAKO NAJ UPORABLJAMO MOBITEL, DA NAM BO ČIM MANJ ŠKODIL:
Ø MOBITELA NE NOSIMO V ŽEPU ALI DRUGAČE OB TELESU! Raje ga odložimo na kakšni polici / v šolski omarici in občasno pogledamo nanj, ali je kaj nujnega...
Ø Mobitel zelooo nevarno seva do oddaljenosti 1,5metra, zato NE DAJAJMO TELEFONA DIREKTNO NA UHO – ZA POGOVOR UPORABLJAJMO ŽIČNE SLUŠALKE ALI ZVOČNIK (80% manjše sevanje) in tudi NE brezžičnih– Bluetooth slušalk – te tudi nevarno sevajo
Ø MOBITEL NAJBOLJ NEVARNO SEVA, KO VZPOSTAVLJA POVEZAVO – to je takoj za tistim, k smo vtipkali, koga želimo poklicati. Zato mobitel odložimo na polico/mizo in v položenega vtipkamo klicno številko (ga ne držimo v roki dokler vzpostavlja povezavo!)
Ø Mobitel najbolj nevarno seva v zaprtem prostoru in na področjih, kjer je slabo pokritje signala, zato, če se le da, UPORABLJAJMO MOBITEL ZUNAJ IN NE V ZAPRTEM PROSTORU!
Ø KO MOBITELA NE UPORABLJAMO ZA KLICANJE, GA PREPROSTO PREKLOPIMO NA LETALSKI NAČIN (airplane mode)! V takšni nastavitvi mobitel skoraj ne seva! Ko je mobitel nastavljen na letalski način, ga še vedno lahko uporabljamo za urejanje slik/dokumentov, pisanje mailov, igranje igric, naloženih na mobitel ipd.
Ø IZKLOPIMO TUDI MOBILNE PODATKE IN Wi-Fi POVEZAVO, če jih v tistem trenutku ne potrebujemo:
Ø Ponoči in v času spanja: UMAKNEMO MOBITELE/ TABLICE IPD. IZ SPALNIC IN OTROŠKIH SOB ter IZKLOPIMO HIŠNI WiFi IZ VTIČNICE.
Ø ZAGOTOVIMO TELESU ZADOSTNE KOLIČINE JODA, ki bo povečal našo odpornost na škodljiva sevanja
Ø MOBITELA NE UPORABLJAJMO V AVTU, MED HOJO IN ZA BRANJE KNJIG!
Ø OMEJIMO UPORABO MOBITELA SAMO NA NAJNUJNEJŠE POGOVORE IN OPRAVKE – za preostalo se vrnimo k žičnim stacionarnim telefonom
Posebno opozorilo!!!
Posebej pozorne na nevarnost sevanja naj bodo noseče matere in starši majhnih otrok. Zadnja leta postajajo obremenitve z elektrotehničnimi sevanji KRITIČNE – z bioresonančnimi testiranji zasledimo vse več KRITIČNO obremenjenih dojenčkov in malčkov...
V sklopu celostnega bioresonančnega testiranja vsakič preverimo tudi obremenitve s škodljivimi sevanji – elektrotehničnimi, geopatskimi (zemeljskimi), radioaktivnimi, mikrovalovi, satelitskimi sevanji idr.
Kako si pomagati, ko smo že preobremenjeni s sevanji?
Poskrbimo za »earthing« oz. ozemljevanje z boso hojo po travi, zemlji, sedenjem na skali in kopanjem v naravnih vodah (potokih, jezerih, morju) – min 15 minut dnevno oz. se lahko izvede bioresonančni tretma, ki pri elektrosmogu zadostuje za cca. 1-2 leti.